صفحه 2 از 3 123
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 108

موضوع: نمیتونم با دختری که دوست داشته ازدواج کنم

6370
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نمیتونم با دختری که قبلا با کس دیگه بوده ازدواج کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_110 نمایش پست ها
    من خودمم در این مورد گیر کردم.

یه سری از دخترا هستن نه زیاد خوشگلن و نه زیاد زشت و اخلاق و رفتار کنترل شده ای دارن.
    بنظرم بهتره با یکی از اینا کنار بیایم.
    اتفاقا منم به همچین نتیجه ای رسیدم
    دختر خوشگل که اصلا، بدون حتی ۱ سر سوزن شک تا الان با کسی بوده و رابطه داشته اونم از سن ۱۴-۱۵ سالگی
    به حدی دردسر داره که آدم رو به غلط کردن میندازه همیشه هم از آدم طلب کاره و منت میزاره سر آدم
    دختر باید معمولی باشه تا آدم خیالش اروم باشه

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

اینجور دخترا که شما مد نظر داری معمولا ســکــسی نیستن.
    تفکرات شما پسرا هم جالبه !!!!!

واسه خودتون میبریدو میدوزید !!

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

مگه بد میگم؟

آره بد میگی

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    تفکرات شما پسرا هم جالبه !!!!!

واسه خودتون میبریدو میدوزید !!
    شما احتمالا فکر میکنید هم خوشگلید هم س ک س ی هم دختر گلی هستید
    من به شما برای درمان پیشنهاد میکنم به یک مشاور قوی مراجعه کنید

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali123 نمایش پست ها
    شما احتمالا فکر میکنید هم خوشگلید هم س ک س ی هم دختر گلی هستید
    من به شما برای درمان پیشنهاد میکنم به یک مشاور قوی مراجعه کنید

بله اتفاقا زدی وسط خال تازشم یه چیز دیگه رو جا انداختی ... فرشته هم هستم

همشم نوش جون شوهرم
    ویرایش توسط love : 12-24-2015 در ساعت 03:21 AM

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

آره دیگه پس چی؟
    به پای هم پیر شین.
    ااااااااا چرا نقل قول کردی ?!?! اومدم یه چی دیگه هم اضافش کنم ...

حالا اضاف میکنم .

مرسی ولی ازین شکلکای خاک بر سری نزار

7. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

شما میگید من یه دختر پاک میخوام که نیاز منو برطرف کنه و میخوایید قبل ازدواج باشه تا اگه خوب مبود تمومش کنید این چیزی که من تو شما میبینم برطرف شدن نیاز نیست بیدار شدن هوسه شما به خاطر روابطی که داشتید تنوع طلب شدید و دختری رو میخوایید که ************ی باشه از طرفی فطرت انسانیتون داره بهتون میگه من یه دختر پاک میخوام اینه که نمیذاره شما ازدواج کنید حواستون باشه اگه گردن هوسو نشکنید هوس گردن شما رو میشکنه مطمینم خیلی از پسرای ایرانی به خاطر بالارفتن سن ازدواج و باز بودن راه گناه این مشکلو دارن به یه مشاور مراجعه کنید بهتره چون واقعا موضوع جدیه

8. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

با احترام فراوان برو بمیر / اول که عنوان تایپیک را خوندم اومدم باهات موافقت و همدردی کنم ولی وقتی شرح تایپیک را خوندم و دیدم خودت تاحالا هم چندین دوست دختر داشتی هم رابطه جنسی خیلی مسخره اومد واسم که خودت هرکاری دلت میخواسته کردی تو مجردی حالا دنبال دختری میگردی که گوشه چشمشو یه مرد ندیده باشه ببخشید مگه عدالت خدا مسخره بازیه .حتما جنابعالی هم مثل خیلی از دختر پسرای دیگه دیدت اینه مجردی هرکاری دلم خواست میکنم بعدم توبه میکنه به همین راحتی به همین خوشمزگی سس توبه محصول کارخانه توبه قبول کنی

یا کلان بشین خونه پیر پسر شو و به داف بازی و صیغه بازی ادامه بده .یا این فکرو از کلت بیرون کن دختر پاک تو اولین دوستیت با دختر واست مالیده شد تموم شد رفت چون حالا که دخترای مختلف را امتحان کردی و ناخونک زدی بهشون اگه پاک ترین زن دنیا هم سر راهت قرار نگیره و باهاش ازدواج کنی وقتی ازش سرد بشی بازم به کارات ادامه میدی پس خواهشا کسیو بدبخت نکن
    ویرایش توسط sam127 : 12-24-2015 در ساعت 09:08 AM

9. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

من ۳۰ سالمه و دلم میخواد زندگی تشکیل بدم ازدواج کنم ولی هیچ جوره نمیتونم با این مساله که دختری که میخوام باش ازدواج کنم قبلا حتی با کسی دوست معمولی هم بوده کنار بیام
    خوب دخترا تو کشور ما از دبیرستان دوست پسر دارند و من اصلا نمیتونم با این قضیه کنار بیام که کسی که میخوام باش ازدواج کنم قبلا دست کسی بش خورده
    من خودم تا الان با چند تا دختر رابطه داشتم رابطه جنسی داشتم ولی همیشه به اون دختر ها به چشم شخصی برای رفع نیاز جنسی و عاطفیم نگاه کردم و هرگز به چشم شریک زندگیم بشون نگاه نکردم
    راستش میدونم این طرز فکر خود خواهانه به نظر میاد و منصفانه نیست ولی چی کار کنم خیلی با خودم کلنجار رفتم حتی به خودم گفتم چون نمیتونم ۱۰۰ در ۱۰۰ بگم که اون دختر قبلا با کسی نبوده و احتمال اینکه اون دختر دروغ بگه هست کلا بی خیال ازدواج دارم میشم
    به نظرتون چیکار کنم؟ بدجوری فکرم رو درگیر کرده
    سلام
    با دخترا بودین !! خبر دارین اون دخترای که باهاشون بودین و رابطه داشتین ازدواج کردن یا نه ؟ هر چی باشه اونا مثل شما احساس دارند و دوست دارند بچه و خاواده و اینده داشته باشند.
    یک سوال دیگر با دخترای که بودین رنج سنی اونا چقدر بود؟ و قبل شما با کسی دیگری رابطه داشته اند یا شما اولین نفری بودین که رابطه برقرار می کردین باهاشون.
    شما روابط متعدد داشتین بهتره قبل ازدواج یک ازمایش هم بدین (ایدز).

این حس اکثرا مرد ها هست هر جای دنیا هم باشه هست. حس اینکه اولین واخرین نفر بودن ولی شما دچار بدبینی کاذب شدین به قول خود شما تا با یکی حرف زدین پا داده فکر می کنید همه مثل اونا هستند حالا نمی دونم با چند دختر بودین و اونا قبلا رابطه داشتند یا نه ولی تعمیم دادن چند نفر به همه یعنی بد بینی .باید درمان بشه.
    اینکه دختری تست کنید ، دوستمون گفتند تنوع طلب شدین اره شما دچار بیماری جنسی هم شدین و اگر درمان نشه .ممکنه برای شما دردسر ساز بشه و اتفاقات تلخی برای شما رقم بزنه .
    در مورد خدا هم می تونم بگم روابط نامشروع متعدد باعث کشیده شدن پرده روی دل هست و فرا گرفتن تاریکی دل هست که بدبینی و حس رضایت نداشتن از زندگی و برکت نداشتن کار وزندگی با اینکه زیاد تلاش می کنه و....که اخر خدا را هم انکار می کنه و امثال شما هم گرفتار اون شدید. به هر حال مشاوره حضوری برین بهتره.

11. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میبینم که هرکی میاد پای خداوند متعال رو میکشه وسط
    قافل از اینکه هر وقت ازش چیزی خواستید اون بالا نشسته بودو رو بتون نشون داده اگر چشاتونو خوب باز میکردید میدیدید

من فکر میکنم این حس وابستگی به خدا در اکثر شما ها به دلیل اینه که هیچ وقت روی پایه خودتون نبودین و خانواده جوری بارتون آوردن که همیشه وابسته چیزی یا کسی باشید هیچ وقت توی شرایطی نبودید که کف خیابون باشید و این نتیجه برسید جز خودتون هیچ کس دیگه به دادتون نمیرسه همیشه کسی رو کنارتون به عنوان پشتیبان حس کردید واسه همین عادت کردید همیشه به یک قدرت بزرگتر تکیه کنید من اینو نداشتم واسه همین معتقدم اگر خدایی وجود داره اون منم
    ویرایش توسط amirali123 : 12-24-2015 در ساعت 11:24 AM

13. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

غافل از اینکه هر وقت ازش چیزی خواستید اون بالا نشسته بودو رو بتون نشون داده اگر چشاتونو خوب باز میکردید میدیدید

من فکر میکنم این حس وابستگی به خدا در اکثر شما ها به دلیل اینه که هیچ وقت روی پایه خودتون نبودین و خانواده جوری بارتون آوردن که همیشه وابسته چیزی یا کسی باشید هیچ وقت توی شرایطی نبودید که کف خیابون باشید و این نتیجه برسید جز خودتون هیچ کس دیگه به دادتون نمیرسه همیشه کسی رو کنارتون به عنوان پشتیبان حس کردید واسه همین عادت کردید همیشه به یک قدرت بزرگتر تکیه کنید من اینو نداشتم واسه همین معتقدم اگر خدایی وجود داره اون منم
    ببینید منم اصلا ادم مذهبی نیستم ولی به شدن به شدت خدارو وجودشو حس میکنم

شما توقع دارید تا یه چیز گفت خدا هم بگه چشم حتما بیا این هم ارزوت قافله از اینکه ممکن ارزون اخرش به خودت ضرر برسون یا هرچیز دیگه ....
    البته بعیدم نیست از کاراتون میشه کاملا درک کرد. ....

کسی که به خدا اعتقاد داره دلیل بر سستی نیست سست کسی که به این درک نرسیده. خدا منشا تمام خوبی. هاست و یه انرژی مثبت. ....میتونید حرف های البرت انشتین در این مورد بخونید

منم مذهبی نیستم ولی وجود خدارحس میکنم و باور دارم و همیشه همیشه هوامو داشته

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ببینید منم اصلا ادم مذهبی نیستم ولی به شدن به شدت خدارو وجودشو حس میکنم

شما توقع دارید تا یه چیز گفت خدا هم بگه چشم حتما بیا این هم ارزوت قافله از اینکه ممکن ارزون اخرش به خودت ضرر برسون یا هرچیز دیگه ....
    البته بعیدم نیست از کاراتون میشه کاملا درک کرد. ....

کسی که به خدا اعتقاد داره دلیل بر سستی نیست سست کسی که به این درک نرسیده. خدا منشا تمام خوبی. هاست و یه انرژی مثبت. ....میتونید حرف های البرت انشتین در این مورد بخونید

منم مذهبی نیستم ولی وجود خدارحس میکنم و باور دارم و همیشه همیشه هوامو داشته

شب خوش

16. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

شب خوش
    خب دیگه با همین جملت میشه فهمید چته
    عمویی صبح صبح از خواب بیدار شو گرچه خودت زدی به خواب خرسی نمیخوای بلند شی

ولی دور از شوخی پیش روانشناس برو واقعا باید یه دوره طولانی درمان بری و از همه حساسیت هات کم بشه
    ویرایش توسط پریماه. : 12-24-2015 در ساعت 11:34 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

17. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

غافل از اینکه هر وقت ازش چیزی خواستید اون بالا نشسته بودو رو بتون نشون داده اگر چشاتونو خوب باز میکردید میدیدید

من کف خیابون بودم ، هیچ و پوچ بودم ، چند بار هم با مرگ یک تار مو فاصله داشتم !
    همیشه هم سرپای خودم بودم و به خانوادم متکی نبودم ، ولی همه این ها با کمک خدا بوده
    چند میلیارد نفر همون خدایی رو میپرستن که شما اصلا قبولش نداری و فکر میکنی روشن فکری

در مورد تاپیک هم این رو هم بگم ذره ای انصاف تو وجود شما نیست
    رفتید با چند تادختر .... بعد برای ازدواج دختر پاک هم میخواید ؟!!! من نمیگم کارت اشتباه بوده ، اصلا دستت درد نکنه کار خوبی هم کردی ولی توقع این رو نداشته باش یه دختر آفتاب مهتاب ندیده و اینکه تمام س.کسی گیرت بیاد !!!!

من خودم تا حالا حتی با یه دختر دوست نبودم ، چه برسه به اینکه بخواد دستم بهش بخوره یا ....
    از اون ور هم انتظار یه دختر پاک رو دارم
    اگر تا آخر عمرم هم پیدا نکنم برام مهم نیست ، چون اینقدر ضعیف النفس نیستم که به خاطر یه رابطه جنسی با هرکسی ازدواج کنم !!!
    تو این مسئله حد خودم رو رعایت کردم و انتظار دارم که حد طرف مقابل هم رعایت شده باشه
    پیدا شد شد ، نشد نشد

ولی شما در نهایت بی انصافی حرف دیگه ای میزنید

18. 5 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

قافل از اینکه هر وقت ازش چیزی خواستید اون بالا نشسته بودو رو بتون نشون داده اگر چشاتونو خوب باز میکردید میدیدید

جالبه !! اومدی برای مشکلت راه حل پیدا کنید یا اومدی کفر بگی و خودت و کارات تایید کنی .
    ما خدا داریم و موفق هم هستیم . شما چی داری ،30ساله ات شده ترس از تشکیل خانواده داری و بد بین هم که هستی ، حالا بماند با این رفتار های پر خطر که داشتی ممکنه بیماری جنسی هم گرفته باشی.
    ما راه حل گفتیم حالا می خواهی عمل کن نمی خوای هم خود دانی .

20. 4 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    سلام
    با دخترا بودین !! خبر دارین اون دخترای که باهاشون بودین و رابطه داشتین ازدواج کردن یا نه ؟ هر چی باشه اونا مثل شما احساس دارند و دوست دارند بچه و خاواده و اینده داشته باشند.
    یک سوال دیگر با دخترای که بودین رنج سنی اونا چقدر بود؟ و قبل شما با کسی دیگری رابطه داشته اند یا شما اولین نفری بودین که رابطه برقرار می کردین باهاشون.
    شما روابط متعدد داشتین بهتره قبل ازدواج یک ازمایش هم بدین (ایدز).

این حس اکثرا مرد ها هست هر جای دنیا هم باشه هست. حس اینکه اولین واخرین نفر بودن ولی شما دچار بدبینی کاذب شدین به قول خود شما تا با یکی حرف زدین پا داده فکر می کنید همه مثل اونا هستند حالا نمی دونم با چند دختر بودین و اونا قبلا رابطه داشتند یا نه ولی تعمیم دادن چند نفر به همه یعنی بد بینی .باید درمان بشه.
    اینکه دختری تست کنید ، دوستمون گفتند تنوع طلب شدین اره شما دچار بیماری جنسی هم شدین و اگر درمان نشه .ممکنه برای شما دردسر ساز بشه و اتفاقات تلخی برای شما رقم بزنه .
    در مورد خدا هم می تونم بگم روابط نامشروع متعدد باعث کشیده شدن پرده روی دل هست و فرا گرفتن تاریکی دل هست که بدبینی و حس رضایت نداشتن از زندگی و برکت نداشتن کار وزندگی با اینکه زیاد تلاش می کنه و....که اخر خدا را هم انکار می کنه و امثال شما هم گرفتار اون شدید. به هر حال مشاوره حضوری برین بهتره.
    من هیچ وقت با هیچ کدومشون قطع رابطه نکردم همیشه اونا بودن که آخرش به این نتیجه میرسیدن من گوهم پس اینکه میگید با احساس اونا کاری کردم نه من پای همشون بودم تا اینکه خودش فرار میکرد از دستم
    همشون یا هم سن خودم بودن یا ۲-۳ سال بزرگتر بودن بدون استثنا همشون قبلا با کسی بودن و من اصلا با دختری که قبلا با کسی نبوده و باکره هست دوست نمیشدم
    نه خیالتون راحت همشون دست گل بودن و مشکلی نداشتن هرچند که هیچ وقت بدون پروتکشن رابطه جنسی نداشتم

من تنوع طلب نیستم همه مرد ها تنوع طلب به دنیا آمدن و این در ذات مرد هست اون پسرایی هم که میگن اینجوری نیستن واسه اینه که با گفتن این حرف میتونن مخ دخترا رو بزنن
    رابطه نا مشروع کیلویی چنده؟ من با کسی که دوستش داشتم رابطه جنسی احساسی داشتم و این ذهن بسته افراد مذهبیه که درک این مساله براشون سخته من رابطه خودم رو از رابطه ۱۰۰۰۰ تا از این مذهبی ها که زنشون رو سنتی انتخاب میکنن و ازدواج میکنن مشروع تر میدونم

22. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

شما به همين خيال باش با اين وضعيتي كه داري دنبال دختر پاك ميگردي با اين سبك و رويه و طرز فكر شما هيچوقت تو زندگيتون موفق نخواهيد شد وهميشه به يه مانع يا يه مشكل برميخورديد اونو خيلي مطمعنم
    اول از اينكه شما اصلا احساس پشيماني نداريد از رابطه هاي قبلي و به فكر ازدواج هم هستيد(اين يعني وقتي ازدواج كرديد هم دنبال دختراي ديگه واسه تنوع مي ريد كه اينم مشكلاتي در پي خواهد داشت)
    دوم هميشه به اين موضوع كه ايا همسر شما به شما دروغ گفته و با كسي بوده يا ممكنه الانم باشه شك خواهيد كرد و ارامش نخواهيد داشت(چون هميشه دو زوج آينه يكديگرند)
    هيچوقت آرامش نخواهيد داشت
    طرز فكرتون رو عوض كنيد توبه كنيد راه درست پيش روتون قرار ميگيره مطمعن باشيد

23. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جالبه !! اومدی برای مشکلت راه حل پیدا کنید یا اومدی کفر بگی و خودت و کارات تایید کنی .
    ما خدا داریم و موفق هم هستیم . شما چی داری ،30ساله ات شده ترس از تشکیل خانواده داری و بد بین هم که هستی ، حالا بماند با این رفتار های پر خطر که داشتی ممکنه بیماری جنسی هم گرفته باشی.
    ما راه حل گفتیم حالا می خواهی عمل کن نمی خوای هم خود دانی .
    رفتار پر خطر؟ ببین چجوری بار اومدی که کسی که نیاز طبیعیش رو برطرف کرده رو کسی میدونی که رفتار پر خطر داشته در صورتی که توی کشوری مثل امریکا ۹۹.۹۹۹۹۹۹ درصد رابطه ها به همین شکلی هست که رابطه من بوده

25. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    میزان امتیاز
    11

رفتار پر خطر؟ ببین چجوری بار اومدی که کسی که نیاز طبیعیش رو برطرف کرده رو کسی میدونی که رفتار پر خطر داشته در صورتی که توی کشوری مثل امریکا ۹۹.۹۹۹۹۹۹ درصد رابطه ها به همین شکلی هست که رابطه من بوده
    اولا که اونا مثل شما با n تا دختر در رابطه نیستن
    نهایت با 3یا 4 تا در طول دوران مجردی
    دوم اینکه اون ها در آخر با یکی ازدواج میکنن که قبلا هم رابطه داشنه
    دنبال فرشته قدیسه نمیگردن قربونت بشم !!!
    شما کیف و حالتو میکنی ، بعد دختر آک هم میخوای !!!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

26. کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    شما به همين خيال باش با اين وضعيتي كه داري دنبال دختر پاك ميگردي
    عروسی دعوتت میکنم

28. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    شما کیف و حالتو میکنی ، بعد دختر آک هم میخوای !!!

با n تا ؟ الان داشتم میشمردم من کلا با ۹ تا رابطه کامل داشتم با ۱۰-۱۵ تا هم نصفه نیمه که البته فکر میکنم تو جامعه ما طبیعی هست البته من دورو وری های خودم نگاه میکنم و واقعیت رو میبینم و کاری به افرادی که زیر زیرکی کاری میکنن و میان میگن ما هیچ کاری نکردیم ندارم

29. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

رابطه پر خطر یعنی شما نمی دونید شرکای جنسی شما با چه کسی بوده و ایا دچار بیماری بوده یا نه ،و شریک جنسی شما بیماری گرفته یا نه مثل ایدز ، پر خطر از لحاظ بهداشتی بود. منظورم.

در مورد روابط متعدد از لحاظ بهداشت روانی حساب کنیم شما دچار بیماری جنسی هستین نه اینکه صرفا تنوع طلب ، شما گذشته با خودت مرور می کنی به خصوص اینکه از طرف شرکای جنسیت ترد شدی و هنوز که هنوز دو تا از رابطه هات خوب یادت هست .
    بدبینی شما تا جای رسیده که با اینکه شرکای جنسی شما سن شون در حد سن شما بود ولی شما دختر 15 و16 ساله هم مورد اتهام قرارمیدی.
    درمورد امار هم امریکا هم کوتاه بیا ، اونا هرچی باشند کشور توسعه یافته هستند و بهتر ازمن وشما می دونند روابط متعدد باعث اختلال ذهن وروان و شیوع بیمار های جنسی می شه و مطمین باش از بروز چنین رفتار های پیشگیری می کنند.

30. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    میزان امتیاز
    11

با n تا ؟ الان داشتم میشمردم من کلا با ۹ تا رابطه کامل داشتم با ۱۰-۱۵ تا هم نصفه نیمه که البته فکر میکنم تو جامعه ما طبیعی هست البته من دورو وری های خودم نگاه میکنم و واقعیت رو میبینم و کاری به افرادی که زیر زیرکی کاری میکنن و میان میگن ما هیچ کاری نکردیم ندارم
    خدا زیادش کنه !
    تعدادش به ماها مربوط نمیشه و شاید هم بخواید بیشترش کنید
    با زیر زیرکی ها هم کاری نداشته باشید ، هرکس مسئول خودش خودشه
    حرف من یه چیزه ؛ شمایی که قبلا 9 تا دختر از این جامعه رو به این راه کشوندید ( یا حتی وسط راه همراهیشون کردید ! ) چطوری وجدانت قبول میکنه با یه دختر پاک ازدواج کنی ؟!
    سرجمع 20 نفری شدن فکر کنم .... !
    یه 10 هزار تا امثال شما تو ایران باشن که با چرب زبونی ملت رو به اینجا بکشونن دیگه فاتحه مملکت رو باید خوند
    در آخر هم دختر پاک میخواین
    این دیگه قابل هضم نیست

32. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خدا زیادش کنه !
    تعدادش به ماها مربوط نمیشه و شاید هم بخواید بیشترش کنید
    با زیر زیرکی ها هم کاری نداشته باشید ، هرکس مسئول خودش خودشه
    حرف من یه چیزه ؛ شمایی که قبلا 9 تا دختر از این جامعه رو به این راه کشوندید ( یا حتی وسط راه همراهیشون کردید ! ) چطوری وجدانت قبول میکنه با یه دختر پاک ازدواج کنی ؟!
    سرجمع 20 نفری شدن فکر کنم .... !
    یه 10 هزار تا امثال شما تو ایران باشن که با چرب زبونی ملت رو به اینجا بکشونن دیگه فاتحه مملکت رو باید خوند
    در آخر هم دختر پاک میخواین
    این دیگه قابل هضم نیست

نمیشه واسه من استثنا قائل بشید؟ توبه میکنم به درگاه پروردگار
    البته شما ها یکجوری صحبت میکنید که انگار من قرار بعد ازدواج هم برم دنبال کس دیگه
    نه عزیز من اتفاقا پسر هایی که قبل ازدواج رابطه جنسی نداشتن بعدش تازه چشم و گوششون باز میشه و خیانت میکنن
    من الان اگه ۱۰ تا دختر هم کنارم لخت باشن چون دارم پشت کامپیوتر کارم رو میکنم هیچ توجهی بشون ندارم چون دیگه دختر واسم اون جذابیت سابق رو نداره پس اگر واسه دختر پاک یک پسر مناسب باشه اون منم چون ۱۰۰ در ۱۰۰ مردی مثل من دیگه بعد ازدواج به خاطر تجربه ای که داره دنبال دختر دیگه ای نمیره که مثلا تست کنه

اکثر مرد ها واسه این خیانت میکنن که فکر میکنن دختر های دیگه حورین و زن خودشون کنیزه در صورتی که مردی مثل من خوب میدونه همه دخترها چین و به خاطر اینکه دختر دیگه ای رو تست کنه هیچ وقت زندگیش رو خراب نمیکنه

خانوما مطمئن باشید پسری که قبل ازدواج چشم و گوشش بسته بوده احتمال اینکه بتون خیانت کنه خیلی بیشتر از کسی هست که قبل ازدواج با دختر های دیگه رابطه داشته

33. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه پر خطر یعنی شما نمی دونید شرکای جنسی شما با چه کسی بوده و ایا دچار بیماری بوده یا نه ،و شریک جنسی شما بیماری گرفته یا نه مثل ایدز ، پر خطر از لحاظ بهداشتی بود. منظورم.

در مورد روابط متعدد از لحاظ بهداشت روانی حساب کنیم شما دچار بیماری جنسی هستین نه اینکه صرفا تنوع طلب ، شما گذشته با خودت مرور می کنی به خصوص اینکه از طرف شرکای جنسیت ترد شدی و هنوز که هنوز دو تا از رابطه هات خوب یادت هست .
    بدبینی شما تا جای رسیده که با اینکه شرکای جنسی شما سن شون در حد سن شما بود ولی شما دختر 15 و16 ساله هم مورد اتهام قرارمیدی.
    درمورد امار هم امریکا هم کوتاه بیا ، اونا هرچی باشند کشور توسعه یافته هستند و بهتر ازمن وشما می دونند روابط متعدد باعث اختلال ذهن وروان و شیوع بیمار های جنسی می شه و مطمین باش از بروز چنین رفتار های پیشگیری می کنند.
    شما خیالت راحت باشه من رابطه ام هیچ خطری نداشته و کنترل شده بوده
    اولا من هیچ وقت به دختر زیر ۲۵ واسه ازدواج فکر نمیکنم چون بچه اس هنوز مغزش کامل نشده هرچند که دخترا مغزشون تا آخر عمر کامل نمیشه
    ولی دختر ۱۵-۱۶ ساله رو چون زود گول میخوره واسه همین گفتم وگرنه دختر توی اون رنج سنی هیچ وقت مورد توجه من نبوده چون همه باکره ان و اگر کاری کنی باشون عذاب وجدان دیوونه میکنه آدم رو من دنبال دختری ام که تا ۲۶-۲۷ سالگی باکره مونده باشه که نیست

34. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

من هیچ وقت با هیچ کدومشون قطع رابطه نکردم همیشه اونا بودن که آخرش به این نتیجه میرسیدن من گوهم پس اینکه میگید با احساس اونا کاری کردم نه من پای همشون بودم تا اینکه خودش فرار میکرد از دستم
    همشون یا هم سن خودم بودن یا ۲-۳ سال بزرگتر بودن بدون استثنا همشون قبلا با کسی بودن و من اصلا با دختری که قبلا با کسی نبوده و باکره هست دوست نمیشدم
    نه خیالتون راحت همشون دست گل بودن و مشکلی نداشتن هرچند که هیچ وقت بدون پروتکشن رابطه جنسی نداشتم

من تنوع طلب نیستم همه مرد ها تنوع طلب به دنیا آمدن و این در ذات مرد هست اون پسرایی هم که میگن اینجوری نیستن واسه اینه که با گفتن این حرف میتونن مخ دخترا رو بزنن
    رابطه نا مشروع کیلویی چنده؟ من با کسی که دوستش داشتم رابطه جنسی احساسی داشتم و این ذهن بسته افراد مذهبیه که درک این مساله براشون سخته من رابطه خودم رو از رابطه ۱۰۰۰۰ تا از این مذهبی ها که زنشون رو سنتی انتخاب میکنن و ازدواج میکنن مشروع تر میدونم

لطفا دين و خدا و
    مذهب رو قاطي نكنيد خدا آدماي مثل شما رو به حال خودش وا گذاشته پس به حال خودت باش و بي ديني خودت رو اينجا تبليغ نكن

35. 5 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

37. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

عروسی دعوتت میکنم
    من عروسي نميام همين بيا اينجا بگو زندگيت چطوره البته بعد شش ماه

38. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    میزان امتیاز
    11

نمیشه واسه من استثنا قائل بشید؟ توبه میکنم به درگاه پروردگار
    البته شما ها یکجوری صحبت میکنید که انگار من قرار بعد ازدواج هم برم دنبال کس دیگه
    نه عزیز من اتفاقا پسر هایی که قبل ازدواج رابطه جنسی نداشتن بعدش تازه چشم و گوششون باز میشه و خیانت میکنن
    من الان اگه ۱۰ تا دختر هم کنارم لخت باشن چون دارم پشت کامپیوتر کارم رو میکنم هیچ توجهی بشون ندارم چون دیگه دختر واسم اون جذابیت سابق رو نداره پس اگر واسه دختر پاک یک پسر مناسب باشه اون منم چون ۱۰۰ در ۱۰۰ مردی مثل من دیگه بعد ازدواج به خاطر تجربه ای که داره دنبال دختر دیگه ای نمیره که مثلا تست کنه

اکثر مرد ها واسه این خیانت میکنن که فکر میکنن دختر های دیگه حورین و زن خودشون کنیزه در صورتی که مردی مثل من خوب میدونه همه دخترها چین و به خاطر اینکه دختر دیگه ای رو تست کنه هیچ وقت زندگیش رو خراب نمیکنه

خانوما مطمئن باشید پسری که قبل ازدواج چشم و گوشش بسته بوده احتمال اینکه بتون خیانت کنه خیلی بیشتر از کسی هست که قبل ازدواج با دختر های دیگه رابطه داشته
    ببین عزیز من
    بزار ساده تر و خودمونی حرف بزنیم !!!
    شما نصفه نیمه با 20 نفر رابطه داشتی ( دستت هم درد نکنه ) و الان یه دختر پاک و مبرا از هر گناهی میخوای

من تا الان حتی با یه دختر به شکل جدی دوست نبودم چه برسه به رابطه و ... منم یه دختر پاک و مبرا از هر گناهی میخوام

الان هدف ما یکیه ، ولی فرق ما چیه ؟!!!!
    از نظر شما فرق ما اینه که من بعد ازدواج میرم با چند نفر دیگه رابطه برقرار میکنم و خیانت میکنم ، اما شما یک زندگی پاک و عاری از هرگونه خیانتی دارید !
    اگر طرز تفکرتون اینه که من دیگه هیچ حرفی ندارم

ولی قربونت بشم من
    اون دخترایی که شما باهاشون رابطه داشتید تستر جنسی نبودنا !
    اونا هم روزی قراره ازدواج کنن ... اونا هم مطمینا مخصوص شما و همکاران گرامتون هست

شما به یه عده دختر به چشم ابزار و وسیله بازی خودتون نگاه میکنید ، ولی به یه عده دیگه که پاک هستند به چشم زن زندگی نگاه میکنید !!!
    خودت یه 2 2 تا 4 تا بکن
    امیدوارم که منظورم رو متوجه بشی

40. کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین عزیز من
    بزار ساده تر و خودمونی حرف بزنیم !!!
    شما نصفه نیمه با 20 نفر رابطه داشتی ( دستت هم درد نکنه ) و الان یه دختر پاک و مبرا از هر گناهی میخوای

من تا الان حتی با یه دختر به شکل جدی دوست نبودم چه برسه به رابطه و ... منم یه دختر پاک و مبرا از هر گناهی میخوام

الان هدف ما یکیه ، ولی فرق ما چیه ؟!!!!
    از نظر شما فرق ما اینه که من بعد ازدواج میرم با چند نفر دیگه رابطه برقرار میکنم و خیانت میکنم ، اما شما یک زندگی پاک و عاری از هرگونه خیانتی دارید !
    اگر طرز تفکرتون اینه که من دیگه هیچ حرفی ندارم

ولی قربونت بشم من
    اون دخترایی که شما باهاشون رابطه داشتید تستر جنسی نبودنا !
    اونا هم روزی قراره ازدواج کنن ... اونا هم مطمینا مخصوص شما و همکاران گرامتون هست

شما به یه عده دختر به چشم ابزار و وسیله بازی خودتون نگاه میکنید ، ولی به یه عده دیگه که پاک هستند به چشم زن زندگی نگاه میکنید !!!
    خودت یه 2 2 تا 4 تا بکن
    امیدوارم که منظورم رو متوجه بشی

ببین من میدونم این طرز فکرم اشتباهه ولی دلیلی نمیبینم کار درست رو بکنم من ترجیح میدم بین کار درست و کاری که دوست دارم انجامش بدم کاری که دوست دارم رو انجام بدم
    بله دقیقا من معتقد هستم پسر هایی که قبل ازدواج چشم و گوششون بسته هست بعد ازدواج تازه میفهمن دنیا دست کیه و خیانت میکنن

42. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

شما خیالت راحت باشه من رابطه ام هیچ خطری نداشته و کنترل شده بوده
    اولا من هیچ وقت به دختر زیر ۲۵ واسه ازدواج فکر نمیکنم چون بچه اس هنوز مغزش کامل نشده هرچند که دخترا مغزشون تا آخر عمر کامل نمیشه
    ولی دختر ۱۵-۱۶ ساله رو چون زود گول میخوره واسه همین گفتم وگرنه دختر توی اون رنج سنی هیچ وقت مورد توجه من نبوده چون همه باکره ان و اگر کاری کنی باشون عذاب وجدان دیوونه میکنه آدم رو من دنبال دختری ام که تا ۲۶-۲۷ سالگی باکره مونده باشه که نیست
    خیال خودت باید راحت باشه .
    خودت هم زیای خوب و نرمال ندون که دخترا بخوان با تو که روابط متعدد داشتی ازدواج کنند ، هر چی باشه شما دو تا عیب بزرگ دارین ، بدبین و بی دین وایمان هستی . بهتره یک دختر بی دین و ایمان هم انتخاب کنی و گرنه دختر با ایمان ،دین براش مهمه طرفش قبلا چجور بوده و مراقب خودش هم هست الوده نشه روابط نامشروع نشه ، امریکایی هم که می گی روابط متعدد دارن و الگو شما هستند موقع ازدواج دنبال باکره و غیره نیستن

43. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیال خودت باید راحت باشه .
    خودت هم زیای خوب و نرمال ندون که دخترا بخوان با تو که روابط متعدد داشتی ازدواج کنند ، هر چی باشه شما دو تا عیب بزرگ دارین ، بدبین و بی دین وایمان هستی . بهتره یک دختر بی دین و ایمان هم انتخاب کنی و گرنه دختر با ایمان ،دین براش مهمه طرفش قبلا چجور بوده و مراقب خودش هم هست الوده نشه روابط نامشروع نشه ، امریکایی هم که می گی روابط متعدد دارن و الگو شما هستند موقع ازدواج دنبال باکره و غیره نیستن
    هیچ چیز غیر ممکن نیست و آمریکاییه رو هم مثال زدم من کاری باشون ندارم

آقا زیاد کشش ندید من با ۱۰۰۰ نفر هم بوده باشم آخر سر دختر باکره رو واسه ازدواج انتخاب میکنم و الان این مشکل من نیست مشکل من با این حس هست که نمیتونم باور کنم دختر ۲۶-۲۷ ساله باکره است

45. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

ايشششششششششششش
    با با ولش كنيد با اين حسش خودش يه كاري واسه خودش ميكنه به ما چه حس اين آقا

46. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    ايشششششششششششش
    با با ولش كنيد با اين حسش خودش يه كاري واسه خودش ميكنه به ما چه حس اين آقا
    یک دختر دیگه و عدم درک متقابل

47. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    میزان امتیاز
    11

ببین من میدونم این طرز فکرم اشتباهه ولی دلیلی نمیبینم کار درست رو بکنم من ترجیح میدم بین کار درست و کاری که دوست دارم انجامش بدم کاری که دوست دارم رو انجام بدم
    بله دقیقا من معتقد هستم پسر هایی که قبل ازدواج چشم و گوششون بسته هست بعد ازدواج تازه میفهمن دنیا دست کیه و خیانت میکنن
    فکر کنم تاپیک به سرانجام رسید
    شما شدید قهرمان داستان ، ما و دوستان هم خیانت کار
    ممنون از لطفتون ، قضاوت با بینندگان

48. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

یک دختر دیگه و عدم درک متقابل
    شما که انقدر حرف از درک متقابلو ، اینکه دختری منو درک نمیکنه میزنی

اینو درک میکنی که یه دختر وقتی بله میگه به عشقش دوست نداره عشقش تو مجردیش دخترارو تست کرده باشه ?!?!

شما که درک میکنی بهم بگو

درک میکنی که یه دخترم میخواد شوهرش باکره باشه از هر نظر ?!?!

اینو درک میکنی ?!?!

49. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شما که انقدر حرف از درک متقابلو ، اینکه دختری منو درک نمیکنه میزنی

اینو درک میکنی که یه دختر وقتی بله میگه به عشقش دوست نداره عشقش تو مجردیش دخترارو تست کرده باشه ?!?!

شما که درک میکنی بهم بگو

درک میکنی که یه دخترم میخواد شوهرش باکره باشه از هر نظر ?!?!

اینو درک میکنی ?!?!
    عزیزم من کسی رو تست نکردم هر دختری که با من بوده میدونسته من خیلی خوب خرج میکنم و من رو به چشم حامی خودش می دیدیده
    من خودم نداشتم بخرم ولی پول جمع میکردم که واسه کسی که باشم یک ماشین دست ۲ بگیرم که راحت باشه سر کار میره
    من با هر کس که بودم دوستش داشتم و اون هم منو دوست داشت ولی به ازدواج فکر نمیکردیم آخرش هم همیشه اون دختره بوده که قطع رابطه کرده چون به هرحال من اخلاق جالبی ندارم از نظر دخترا (و احتمالا پسرا) پس چجور تستی؟

51. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر کنم تاپیک به سرانجام رسید
    شما شدید قهرمان داستان ، ما و دوستان هم خیانت کار
    ممنون از لطفتون ، قضاوت با بینندگان

من احتمال میدم شما دارید شوخی میکنید من اونقدر ها هم قهرمان نیستم من کوچیک همتون هم هستم

52. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

عزیزم من کسی رو تست نکردم هر دختری که با من بوده میدونسته من خیلی خوب خرج میکنم و من رو به چشم حامی خودش می دیدیده
    من خودم نداشتم بخرم ولی پول جمع میکردم که واسه کسی که باشم یک ماشین دست ۲ بگیرم که راحت باشه سر کار میره
    من با هر کس که بودم دوستش داشتم و اون هم منو دوست داشت ولی به ازدواج فکر نمیکردیم آخرش هم همیشه اون دختره بوده که قطع رابطه کرده چون به هرحال من اخلاق جالبی ندارم از نظر دخترا (و احتمالا پسرا) پس چجور تستی؟
    باشه تو اسمشو نزار تست

ولی میدونی دخترا ( اکثرا ) دوست ندارن شوهرشون تو مجردی حتی به یه دخترم دست زده باشه ?!?! ( چه برسه به س ک س )

53. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باشه تو اسمشو نزار تست

ولی میدونی دخترا ( اکثرا ) دوست ندارن شوهرشون تو مجردی حتی به یه دخترم دست زده باشه ?!?! ( چه برسه به س ک س )
    من چون خیلی ظاهرم بچه مثبته هرکی ببینه باورش نمیشه من حتی با دختر حرف زده باشم
    کسایی که خونه به مجرد اجاره نمیدن به من اجاره میدن تا این حد
    قرار هم نیست من کل زندگی گذشته ام رو بریزم رو میز که اینجاست که آدم دروغ مصلحتی میگه

54. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

باشه تو اسمشو نزار تست

بی خیال ایشون تکلیف اش با خودش مشخص نیست. از یک طرف میگه با 20دختر بوده و خوب هم ساپورت میکرده و بهشون میرسیده و در اخر سر اونا بودند که ترددش کردند و حالا یک عیبی دیدند که ولش کردند خودش هم 10 و20تا دختر ،با این وضعیت خودش مناسب ازدواج می دونه فقط به صرف اینکه اعتقاد داره چون قبلا رابطه داشته، اینده خیانت نمی کنه.

اقای محترم شما پیش روان پزشک یا مشاور نری مشکلت حل نمی شه. حداقل به یک نتیجه ای میرسی . مردم دخترش از راه نیاورده تحقیق می کنند ببیند بی دین وایمان و روابط نامشروع داشتی نمیدن ، حالا هر چیزی ممکنه شاید عاشق تیپ وقیافه ات شدن ولی باز به مشکل برمی خوری چون بدبین هستین بعد ازدواج هم غریبانت میگیره این بیماری

55. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

قرار هم نیست من کل زندگی گذشته ام رو بریزم رو میز که اینجاست که آدم دروغ مصلحتی میگه

پس آفرین به تو و آفرین به صاحاب خونه های ساده...

اتفاقا میخواستم ازت بپرسم قراره کاراتو به کسی که میخوای باش ازدواج کنی بگی یا نه که جوابمو گرفتم

57. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

با ۲۴ تا دختر رابطه کامل و ناقص داشتی اونوقت عذاب وجدان نمیگیری بخوای دروغ بگی?
    من یه بار رابطه اشنایی م ۶ ماه طول کشید با یکی بعد اینکه به توافق نرسیدیم
    همش با خودم می گفتم به نفر بعدی اینو باید بگم یا نه،
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

58. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

حرف های جالبی می زنی. دروغ مصلحتی ! پس از این می ترسی دختره هم بهت دروغ مصلحتی بگه.

59. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    میزان امتیاز
    11

آخرش دلم نیومد اینو نگم !!!
    خدا رو قبول نداری دیگه
    اگر واقعا این کارایی رو که میگی کرده باشی ، ببین آخرش میتونی یه دختر واقعا پاک گیر بیاری و باهاش ازدواج کنی یا نه
    یا اگر هم ازدواج کردی ببین تو همون چند سال اول زندگیت گل و بلبله یا ....
    اگر واتس اپ داری شمارتو خصوصی بفرست ، مرد و مردونه چند سال دیگه احوال همو میپرسیم

61. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

اگه قبلا با کسی در ارتباط بودی برو با کسی مثل خودت ازدواج کن .... کسی که با هزار نفر بوده نباید دنبال همسر پاک و همسری که با هیچ کسی نبوده باشه ... من به شخصه گذشته ی طرف برام مهم نیست و فقط اینده مهمه ... خیلی ها در گذشته اشتباه های زیادی می کنن چه پسر و چه دختر .. اصل اینه که بعدش توبه کنن ... شما هم اگه بخوای این طوری فکر کنی بعدا هم فکر کنم به مشکل بخوری

63. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حرف های جالبی می زنی. دروغ مصلحتی ! پس از این می ترسی دختره هم بهت دروغ مصلحتی بگه.
    عزیزم من که خودم از اون اول دارم میگم من به شدت خود خواه هستم و اصلا عادلانه فکر نمیکنم

راستش از اولش مشکل من فقط این بود چطوری دختر باکره گیر بیارم که یکم که توی این سایت گشتم فهمیدم چطور

از همه دوستان که همراهی کردن تشکر میکنم و امیدوارم خداوند در هنگام دعاهای شما به شما نشون نده و همیشه پشت و پناهتون باشه

64. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

عزیزم من که خودم از اون اول دارم میگم من به شدت خود خواه هستم و اصلا عادلانه فکر نمیکنم

راستش از اولش مشکل من فقط این بود چطوری دختر باکره گیر بیارم که یکم که توی این سایت گشتم فهمیدم چطور

از همه دوستان که همراهی کردن تشکر میکنم و امیدوارم خداوند در هنگام دعاهای شما به شما نشون نده و همیشه پشت و پناهتون باشه
    صحفات حوادث که می خونم ادم های امثال شما کم نیستند که سر تیتر میشن ،شما به اون خدای که اعتقاد ندارین بنده خیلی خوب اعتقاد دارم .خیلی ها مثل شما دیدم .

65. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25294
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آخرش دلم نیومد اینو نگم !!!
    خدا رو قبول نداری دیگه
    اگر واقعا این کارایی رو که میگی کرده باشی ، ببین آخرش میتونی یه دختر واقعا پاک گیر بیاری و باهاش ازدواج کنی یا نه
    یا اگر هم ازدواج کردی ببین تو همون چند سال اول زندگیت گل و بلبله یا ....
    اگر واتس اپ داری شمارتو خصوصی بفرست ، مرد و مردونه چند سال دیگه احوال همو میپرسیم

اولین شرط دروغ گفتن اینه که خودت باورش کنی من اگه به شما شماره بدم و اینو توی ذهنم داشته باشم نمیتونم دروغ خودم رو باور کنم و همیشه ته ذهنم یک صدایی میگه داری دروغ میگی

66. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

خیلی کثیف و کوته فکری ، وقتی حق س.ک.س برا خودت در نظر میگیری و اینقدر خودخواهی شک نداشته باش که نه میتونی به طرفت پایبند بمونی و نه خیلی موفق میشی توی رابطه های طولانی مدت . همینجوری زندگی کن و خودتو و یه نفر دیگه را الکی بدبخت نکن .

67. 2 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)